МУЗЕЇ ОНЛАЙН


Музеї онлайн: шедеври світового мистецтва на вашому екрані!


ВІРТУАЛЬНИЙ  ТУР  УКРАЇНСЬКИМИ  МУЗЕЯМИ ПРОСТО НЕБА:

https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/Музеї онлайн УКРАЇНА:

http://incognita.day.kyiv.ua/exposition


МУЗЕЙ МИСТЕЦТВ ім.БОГДАНА та ВАРВАРИ ХАНЕНКІВ (Україна)
Усі бажаючі можуть здійснити віртуальну прогулянку виставковими залами музею. Основою колекції музею стало приватне зібрання Богдана та Варвари Ханенків – видатних українських колекціонерів та благодійників. Ханенки присвятили створенню колекції понад 40 років. В постійній експозиції можна побачити європейський живопис, скульптуру і прикладне мистецтво епох Західної, Південної та Східної Азії, мистецтво Стародавнього світу: Єгипет, Греція та Рим, руську й українську ікону, українське народне мистецтво, європейську та східну зброю, унікальні пам’ятки й цілі комплекси археології. 

Віртуальний тур: https://my.matterport.com/show/?m=zSQs9HAWM25

ЛУВР (Франція)
Віртуальна подорож одним з найвідоміших музеїв світу перенесе поціновувачів мистецтва у далекі часи античності, відкриє світ східного та західного мистецтва і ознайомить з творчістю найвеличніших художників минулих століть. Лувр складається з кількох відділів, які знаходяться на різних поверхах та ярусах. Перше, що побачить відвідувач – відділ Древнього Єгипту, де заховались сфінкси, гробниці фараонів та плити з мовою перших людей. У відділі живопису можна побачити твори представників епохи Рококо – Ватто, Буше, Фрагонара, Ланкре, а також Мане, Веласкеса, Гої. Як відомо, у Луврі знаходиться легендарна робота да Вінчі “Мона Ліза”, яка крізь століття зачаровує своєю посмішкою. Серед інших шедеврів у музеї можна побачити Венеру Мілоську, апартаменти Наполеона III та багато іншого.Віртуальний тур: 
https://petitegalerie.louvre.fr/visite-virtuelle/saison5/

Музей мистецтва Метрополітен (США)
Щороку Нью-Йоркський музей мистецтва приймає понад п’ять мільйонів відвідувачів. Музей може похизуватись однією з найбагатших колекцій у світі мистецтва. Музей було засновано у 1870 році. Відтоді колекція поступово поповнювалася новими шедеврами мистецтва за більше ніж 5 тисяч років світової історії – від палеоліту до поп-арту. 
Головні зали музею налічують предмети єгипетського мистецтва, картин, скульптур американських художників, зброю та обладунки, грецьке та римське мистецтво, картини європейських художників. Найвидатніші предмети колекції музею – полотна Вермеера, Сезана, Моне, гравюри Хокусая, роботи Веласкеса, Боттічеллі, Тиціана, Дега та багатьох інших.

Віртуальний тур: 
https://artsandculture.google.com/streetview/metropolitan-museum-of-art/KAFHmsOTE-4Xyw?sv_lng=-73.9624786&sv_lat=40.7803959&sv_h=68.51480431513718&sv_p=0.41352554261062835&sv_pid=KeFx8oXHzeuY8L5rfepHaA&sv_z=1.9999999999999996
Національний музей Мадриду виклав у мережу віртуальну екскурсію виставкою робіт Рембрандта, яка мала б відбутися 24 травня, але її скасували. 


СВІТОВІ МУЗЕЇ, які можна відвідати під час карантину:
https://artsandculture.google.com/partner?hl=en

Комментариев нет:

Отправка комментария